Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 ақпандағы № 278 "Ақтөбе қаласының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 514 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 6845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 ақпандағы № 278 "Ақтөбе қаласының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4242 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. Есеркепов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
С. Калдыгулова

О признании утратившим силу решения областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 278 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе"
Решение маслихата Актюбинской области от 26 февраля 2020 года № 514. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 марта 2020 года № 6845
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 278 "Об определении перечня социально значимых сообщений города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4242, опубликованное 27 марта 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
А. Есеркепов
Секретарь областного
маслихата
С. Калдыгулова