Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 616 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 7856 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) бұйрығына, Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 77 "Коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4275 тіркелген) қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4182 тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада:
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
2,01
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
2,3
";
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
5
Мекемелер, ұйымдар, офистер, кеңселер, жинақ банктері, байланыс бөлімшелері
1 қызметкер
0,76
";
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 28-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
28
Кір жуатын орындар, химиялық тазалау орындары, тұрмыстық техниканы жөндеу орындары, тігін ательесі
Жалпы алаңы 1 м2
0,2074
".

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2020 года № 616. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2020 года № 7856. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2015 года № 77 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4182, опубликованное 3 февраля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
в приложении, утвержденном вышеуказанным решением:
в текст строки под порядковым номером 1 решения на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
в текст строки под порядковым номером 5 решения на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
в текст строки под порядковым номером 28 решения на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется.

2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрайымы
А. Бактыгалиева
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шинтасова

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Бактыгалиева
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова