Карантинді алу және Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 37 "Ырғыз ауылдық округінің "Олимп-2023" өндірістік кооперативінің аумағына карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 121 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 7451 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 2-18/265 ұсынысы негізінде Ырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округінің "Олимп-2023" өндірістік кооперативінің аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс - шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 37 "Ырғыз ауылдық округінің "Олимп-2023" өндірістік кооперативінің аумағына карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7086 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі А. Сарин

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Иргизского сельского округа от 6 мая 2020 года № 37 "Об установлении карантина на территории производственного кооператива "Олимп-2023" Иргизского сельского округа"
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21 сентября 2020 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 сентября 2020 года № 7451
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 июля 2020 года № 2-18/265, аким Иргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории производственного кооператива "Олимп-2023" Иргизского сельского округа Иргизского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Иргизского сельского округа от 6 мая 2020 года № 37 "Об установлении карантина на территории производственного кооператива "Олимп-2023" Иргизского сельского округа" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7086, опубликованное 11 мая 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа А. Сарин