Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 289 "Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 124 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусым № 7149 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 359 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 04.12.2020 № 359 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18, 139 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 289 "Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6592 болып тіркелген, 2019 жылдың 26 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Кобдинского района от 23 декабря 2019 года № 289 "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, социального обеспечения, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району"
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 2 июня 2020 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 июня 2020 года № 7149. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 4 декабря 2020 года № 359
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 04.12.2020 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18, 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кобдинского района от 23 декабря 2019 года № 289 "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, социального обеспечения, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6592, опубликованное 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауданының әкімі Б. Кулов
КЕЛІСІЛДІ:
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ Ж.Ерғалиев
2020 жылғы "__" _________
Қобда ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 2 маусымы № 124
қаулысына қосымша
Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Лауазымдардың атауы
Білім саласы мамандарының лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын (шағын жинақталған мектеп, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарынан басқа) басшысы
2
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын: мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының басшысы;
3
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының орынбасары (ӘШБ бойынша басшының орынбасарынан басқа)
4
Мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдер, мұғалім-дефектолог, мұғалім-логопед, бастапқы әскери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы
5
Дене шынықтыру нұсқаушысы, қосымша білім беретін педагог, ұйымдастырушы педагог, педагог-психолог (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог-психологін қоспағанда), жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог-психологі, әлеуметтік педагог, тәрбиеші, (білім беру ұйымдарында)
6
Әдіскер (негізгі қызметтердің), музыкалық жетекші (негізгі қызметтердің)
7
Аккомпаниатор (негізгі қызметтердің), хореограф (негізгі қызметтердің), мәдени ұйымдастырушы, бастаушы
8
Кітапхана басшысы (меңгерушісі), кітапханашы
9
Музыкалық жетекшісі (негізгі қызметтердің)
10
Біліктілігі орташа деңгейлі санаты жоқ мамандар: мейірбике (мейіргер), емдәмдік мейірбике
11
Менеджер
12
Бағдарламалық қамтамасыз ету жөніндегі маман
13
Зертханашы
Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Аудандық Халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы
2
Біліктілігі орташа деңгейдегі санаты жоқ маманы: әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
3
Қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер
4
Халықты жұмыспен қамту орталығының әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанты
5
Халықты жұмыспен қамту орталығының ассистенті
6
Жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы
Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысы
2
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының орынбасары
3
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысы
4
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының әкімшілік-шаруашылық мәселелер жөніндегі орынбасары
5
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК труппа, кітапхана меңгерушісі (басшысы)
6
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК көркемдік жетекшісі
7
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК бас бухгалтері
8
Біліктілігі орта деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, мемлекеттік сатып алу бойынша инспектор
9
Заңгер
10
Аккомпаниатор, концертмейстр, барлық атаудағы әртістері, режиссер ассистенті, балетмейстер, библиограф, барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер), музыкалық жетекші, музыкалық көркемдеуші, хореограф,мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер), суретші, продюсер, режиссер, қоюшы режиссер, вокал бойынша дайындаушы
11
ММ және МҚК біліктілігі орташа деңгейдегі мамандар: аранжировщик
12
Кітапханашы
Спорт саласы мамандарының лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысы
2
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының орынбасары
3
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының әкімшілік-шаруашылық мәселелер жөніндегі орынбасары
4
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК бас бухгалтері
5
Біліктіктегі орташа деңгейдегі санаты жоқ мамандар: (мамандандырылған) медициналық бике/аға
6
Біліктілігі жоғары деңгейлі екінші санатты мамандар: әдіскер, жатттықтырушы
7
Біліктілілігі жоғары деңгейлі санаты жоқ мамандар: жаттықтырушы, нұсқаушы-спортшы
8
Біліктіктілігі орташа деңгейлі екінші санатты мамандар: жаттықтырушы
9
Біліктіктілігі орташа деңгейлі санаты жоқ мамандар: жаттықтырушы
10
Әкімшілік қызметтерді орындайтын бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегі мамандар: инженер мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер
11
Техникалық орындаушылар: іс жүргізуші
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме;
МҚК – мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
ӘШБ –әкімшілік-шаруашылық бөлім

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского района Б. Кулов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
____________ Ж. Ергалиев
"__" ________ 2020 года
Приложение к постановлению акимата Кобдинского района от 2 июня 2020 года № 124
Перечень должностей специалистов в области образования, социального обеспечения, культуры и спорта являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району
Наименование должностей
Должности специалистов сферы образования
1
Руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения (кроме малокомплектной школы, дошкольной организаций образования)
2
Руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения: дошкольной организаций образования
3
Заместитель руководителя ГУ и ГКП районного значения (кроме заместителя руководителя по АХЧ)
4
Учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, учитель-дефектолог, учитель-логопед, преподаватель-организатор начальной военной подготовки
5
Инструктор по физкультуре, педагог дополнительного образования, педагог-организатор, педагог-психолог (за исключением педагог-психолога организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования), педагог-психолог организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы общего среднего образования, социальный педагог, воспитатель, (в организациях образования)
6
Методист (основных служб), музыкальный руководитель (основных служб)
7
Аккомпаниатор (основных служб), хореограф (основных служб), культорганизатор, вожатый
8
Руководитель (заведующий) библиотекой, библиотекарь
9
Музыкальный руководитель (основных служб)
10
Специалисты среднего уровня квалификация без категории: медицинская (ий) сестра (брат), диетическая сестра
11
Менеджер
12
Специалист по программному обеспечению
13
Лаборант
Должности специалистов в сфере социального обеспечения
1
Руководитель Центра занятости населения района
2
Специалист среднего уровня квалификации ГУ и ГКП без категории: специалист по социальной работе
3
Социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами
4
Консультант по социальной работе центра занятости населения
5
Ассистент центра занятости населения
6
Специалист структурного подразделения центра (службы) занятости
Должности специалистов в сфере культуры
1
Руководитель ГУ и ГКП районного значения
2
Заместитель руководителя ГУ и ГКП районного значения
3
Руководитель ГУ и ГКП районного значения
4
Заместитель руководителя по административно-хозяйственным вопросам в ГУ и ГКП районного значения
5
Заведующий (руководитель) труппой, библиотекой ГУ и ГКП районного значения
6
Художественный руководитель ГУ и ГКП районного значения
7
Главный бухгалтер ГУ и ГКП районного значения
8
Специалисты среднего уровня квалификации: бухгалтер, экономист, инспектор по государственным закупкам
9
Юрист
10
Аккомпаниатор, концертмейстер, артист всех наименований, ассистент режиссера, балетмейстер, библиограф, методист всех наименований (основных служб), музыкальный руководитель, музыкальный оформитель, хореограф, культорганизатор (основных служб), художник, продюсер, режиссер, режиссер-постановщик, репетитор по вокалу
11
Специалисты среднего уровня квалификации ГУ и ГКП: аранжировщик
12
Библиотекарь
Должности специалистов в сфере спорта
1
Руководитель ГУ и ГКП районного значения
2
Заместитель руководителя ГУ и ГКП районного значения
3
Заместитель руководителя по административно-хозяйственным вопросам в ГУ и ГКП районного значения
4
Главный бухгалтер ГУ и ГКП районного значения
5
Специалисты среднего уровня квалификации без категории: медицинская(ий) сестра/брат (специализированная(ый))
6
Специалисты высшего уровня квалификации второй категории: методист, тренер
7
Специалисты высшего уровня квалификации без категории: тренер, инструктор-спортсмен
8
Специалисты среднего уровня квалификации второй категории: тренер
9
Специалисты среднего уровня квалификации без категории: тренер
10
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: инженер, менеджер по государственным закупкам
11
Технические исполнители: делопроизводитель
Расшифровка аббревиатур:
ГУ – государственное учреждение;
ГКП – государственное казенное предприятие;
АХЧ – административно-хозяйственная часть