Шектеу іс-шараларын алу және Ақкемер ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің Ақкемер ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 64 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 7700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 9 қарашасындағы № 02-13-4/236 ұсынысы негізінде, Мұғалжар ауданының Ақкемер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің Ақкемер ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Ақкемер ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 56 "Мұғалжар ауданы Ақкемер ауылдық округінің Ақкемер ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6542 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Мұғалжар ауданының Ақкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкемер ауылдық округінің әкімі Д. Кужаньязов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Аккемирского сельского округа от 6 декабря 2019 года № 56 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Аккемир Аккемирского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 16 ноября 2020 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 ноября 2020 года № 7700
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 ноября 2020 года № 02-13-4/236, аким Аккемирского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Аккемир, Аккемирского сельского округа Мугалжарского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Аккемирского сельского округа от 6 декабря 2019 года № 56 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Аккемир, Аккемирского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6542, опубликованное 18 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккемирского сельского округа Д. Кужаньязов