Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7371 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің 23.12.2020 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті Темір аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 2-14-07/286 ұсынысы негізінде Тасқопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Тасқопа ауылдық округі Тасқопа ауылы Жаңабаз қыстағында орналасқан "Айбол" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқопа ауылдық округінің әкімі М. Кожакова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 28 августа 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 сентября 2020 года № 7371. Утратило силу решением акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 23 декабря 2020 года № 20
Сноска. Утратило силу решением акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 23.12.2020 № 20 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 августа 2020 года за № 2-14-07/286 аким Таскопинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айбол" расположенного в зимовке Жанабаз села Таскопа Таскопинского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Таскопинского сельского округа М. Кожакова