Талдықорған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 353 "Талдықорған қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 382 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 15 сәуірде № 5477 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 353 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5389 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 53 431 847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 626 668 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 315 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 559 046 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 930 889 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер 21 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 21 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 40 930 868 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 589 666 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 13 706 708 мың теңге;
субвенциялар 17 634 494 мың теңге;
2) шығындар 61 184 469 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 82 164 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 93 624 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)7 834 786 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 834 786 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 353 "О бюджете города Талдыкорган на 2020-2022 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 7 апреля 2020 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2020 года № 5477
В соответствии c пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 353 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5389, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 53 431 847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 626 668 тысяч тенге;
неналоговые поступления 315 244 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 559 046 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40 930 889 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления
21 тысяча тенге, в том числе:
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 21 тысяча тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 40 930 868 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 589 666 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 13 706 708 тысяч тенге;
субвенции 17 634 494 тысячи тенге;
2) затраты 61 184 469 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 82 164 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 93 624 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)7 834 786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 834 786 тысяч тенге.";

2-тармақтағы "81 276" саны "203 191" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" Талдықорған қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Валишанов
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан
шешіміне қосымша

в пункте 2 цифры "81 276" заменить на цифры "203 191".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Валишанов
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Приложение к решению

3 224 038
2
Әлеуметтiк көмек
2 312 142
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
777 161
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
777 161
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 534 981
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
481 021
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 686
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 163
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 116
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
235 108
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
158 060
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107 754
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
431 850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
88 223
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
306 908
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
64 750
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрған үй сертификаттарын беру
64 750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
242 158
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
81 514
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54 761
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
53 425
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52 458
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 075 709
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 215 469
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15 442 402
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 825 946
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

3 224 038
2
Социальная помощь
2 312 142
464
Отдел образования района (города областного значения)
777 161
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
777 161
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 534 981
004
Программа занятости
481 021
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 686
007
Оказание жилищной помощи
17 163
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 116
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
235 108
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
158 060
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107 754
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
431 850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
88 223
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
306 908
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
64 750
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
64 750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
242 158
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
81 514
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54 761
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
53 425
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
52 458
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 075 709
1
Жилищное хозяйство
16 215 469
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 442 402
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12 825 946
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры