Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 2-13 "Іле ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 58-243 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 2 шілдеде № 5555 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 2-13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Депутаттық этика, өкілеттілік, заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және жұртшылықпен байланыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Турумбетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата от 01 апреля 2016 года № 2-13 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Илийском районе"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 24 июня 2020 года № 58-243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 июля 2020 года № 5555
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Илийского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Илийском районе" от 01 апреля 2016 года № 2-13 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3811, опубликован 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам депутатской этики, полномочий, соблюдения законности, правопорядка и связи с общественностью".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Е. Турумбетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова