Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-50 "Іле ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 65-262 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 9 қарашада № 5733 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4064 тіркелген, 2017 жылдың 23 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының аппарат басшысы Қ. Қалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

О признании утратившим силу решения Илийского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 10-50 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Илийского района"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 5 ноября 2020 года № 65-262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 ноября 2020 года № 5733
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Илийского района" от 26 декабря 2016 года № 10-50 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4064, опубликован 23 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Илийского районного маслихата К. Калиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Илийского районного маслихата Ж. Бейсембаев
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова