Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 11-3 "Қарасай ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 55-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 1 шілдеде № 5552 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 11-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4089 тіркелген, 2017 жылдың 07 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев

О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 18 января 2017 года № 11-3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Карасайского района"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 25 июня 2020 года № 55-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 июля 2020 года № 5552
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Карасайского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Карасайского района" от 18 января 2017 года № 11-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликован 07 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев