Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 12-7 "Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 шілдедегі № 56-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5571 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 2 наурыздағы № 12-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2017 жылдың 11 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаты аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев

О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 02 марта 2017 года № 12-7 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Карасайского районного маслихата и его описания"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 27 июля 2020 года № 56-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5571
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Карасайского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Карасайского районного маслихата и его описания" от 2 марта 2017 года № 12-7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликован 11 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев