Қаратал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 16-59 "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 73-261 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 29 шілдеде № 5567 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 2 наурыздағы № 16-59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4161 тіркелген, 2017 жылдың 05 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының аппарат басшысы Досымбаева Алия Толендиноваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Пусурманов
Қаратал аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Р. Ахмедчинов

О признании утратившим силу решения Каратальского районного маслихата от 2 марта 2017 года № 16-59 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Каратальского районного маслихата и его описания"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 73-261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 июля 2020 года № 5567
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Каратальского районного маслихата и его описания" от 2 марта 2017 года № 16-59 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликован 05 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Досымбаеву Алию Толендиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата А. Пусурманов
Исполняющий обязанности секретаря Каратальского районного маслихата Р. Ахмедчинов