Көксу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 14-10 "Көксу ауданы мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 62-7 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 шілдеде № 5573 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданы мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 наурыздағы № 14-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4179 тіркелген, 2017 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенов Айдар Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нуртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

О признании утратившим силу решения маслихата Коксуского района от 3 марта 2017 года № 14-10 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата маслихата Коксуского района и его описания"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 24 июля 2020 года № 62-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 июля 2020 года № 5573
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Коксуского района "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата маслихата Коксуского района и его описания" от 3 марта 2017 года № 14-10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4179, опубликован 28 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района О. Нуртаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков