Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 ақпандағы № 12-71 "Райымбек аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 70-339 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 шілдеде № 5566 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 ақпандағы № 12-71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4157 тіркелген, 2017 жылдың 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихат аппаратының басшысы Саретбаев Габит Булатовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы К. Бошугулов
Райымбек аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Кудабаев

О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата от 27 февраля 2017 года № 12-71 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Райымбекского районного маслихата и его описания"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17 июля 2020 года № 70-339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июля 2020 года № 5566
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Райымбекского районного маслихата и его описания" от 27 февраля 2017 года № 12-71 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4157, опубликован 27 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Райымбекского районного маслихата Саретбаева Габита Булатовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата К. Бошугулов
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев