Шымкент қаласы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 42 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қаңтарда № 82 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 263 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 04.05.2020 № 263 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 03-12/7 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Шымкент қаласы, Абай ауданы, Жаңа Тұрлан шағын ауданы, Вишневая көшесі № 7 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Вишневая көшесіне;
2) Шымкент қаласы, Абай ауданы, Қатын көпір шағын ауданы, Ауезов көшесі № 37 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Ауезов көшесіне;
3) Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Достық шағын ауданы, Бірлік көшесі № 1309 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Бірлік көшесіне;
4) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Оңтүстік шағын ауданы, Қоғалы көшесі № 87Б үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Қоғалы көшесіне;
5) Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Адырбеков өткелі № 9 үйде құтыру ауруының ошағы анықталуына байланысты Адырбеков өткеліне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.Пармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 28 января 2020 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 29 января 2020 года № 82. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 4 мая 2020 года № 263
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 04.05.2020 № 263 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 8 января 2020 года № 03-12/7, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные меры следующих пунктах:
1) город Шымкент, Абайский район, микрорайон Жана Турлан, улица Вишневая, дом № 7 в связи с выявлением очага бешенства в улице Вишневая;
2) город Шымкент, Абайский район, микрорайон Катынкопир, улица Ауэзова, дом № 37 в связи с выявлением очага бешенства в улице Ауезова;
3) город Шымкент, Каратауский район, микрорайон Достык, улица Бирлик, дом № 1309 в связи с выявлением очага бешенства в улице Бирлик;
4) город Шымкент, Енбекшинский район, микрорайон Онтустик, улица Когалы, дом № 87Б в связи с выявлением очага бешенства в улице Когалы;
5) город Шымкент, Аль-Фарабийский район, переулок Адырбекова, дом № 9 в связи с выявлением очага бешенства в переулок Адырбекова.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.Парманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов