Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы әкімінің 2020 жылғы 8 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 ақпанда № 4501 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 30.07.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңына сәйкес, Жамбыл облысы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 жылдың 8 ақпанның 21.00 сағатынан бастап Жамбыл облысының Қордай ауданында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолданылуын;
3) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім 2020 жылдың 8 ақпанынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Жамбылской области от 8 февраля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 февраля 2020 года № 4501. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 30 июля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 30.07.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", аким Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории Кордайского района Жамбылской области с 21.00 часов 8 февраля 2020 года.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить первого заместителя акима области Б.Орынбекова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан";
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие с 8 февраля 2020 года.
Аким области А. Мырзахметов