"Тараз қаласында 2020 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 4523 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 1428 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 4584 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2020 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 4523 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4478 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К. Олжабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі А. Карабалаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Тараз от 27 декабря 2019 года № 4523 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в городе Тараз на 2020 год"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 24 апреля 2020 года № 1428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2020 года № 4584
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Тараз от 27 декабря 2019 года № 4523 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в городе Тараз на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов № 4478, опубликовано в этолонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2019 года).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К. Олжабая.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз А. Карабалаев