"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 61-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 4533 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 60-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4524 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
1) "477 722" деген сандар "539 962" деген сандармен ауыстырылсын;
"414 785" деген сандар "477 025" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"477 722" деген сандар "547 392" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1 тармақта:
2) тармақшада:
"101 751" деген сандар "103 330" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"156 925" деген сандар "166 092" деген сандармен ауыстырылсын;
"150 387" деген сандар "159 554" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"156 925" деген сандар "167 449" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"113 795" деген сандар "115 267" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 960" деген сандар "110 432" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"113 795" деген сандар "115 793" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Билікөл ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"75 052" деген сандар "76 052" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 456" деген сандар "72 456" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"75 052" деген сандар "76 052" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б.Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 марта 2020 года № 61-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 марта 2020 года № 4533
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 11 марта 2020 года № 60-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года№ 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4524) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б.Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Бауыржан Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "477 722" заменить цифрами "539 962";
цифры "414 785" заменить цифрами "477 025".
в подпункте 2):
цифры "477 722" заменить цифрами "547 392".
1.2 Актюбинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "101 751" заменить цифрами "103 330".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "156 925" заменить цифрами "166 092";
цифры "150 387" заменить цифрами "159 554".
в подпункте 2):
цифры "156 925" заменить цифрами "167 449".
1.4 Боралдайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "113 795" заменить цифрами "115 267";
цифры "108 960" заменить цифрами "110 432".
в подпункте 2):
цифры "113 795" заменить цифрами "115 793".
1.5 Биликулский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "75 052" заменить цифрами "76 052";
цифры "71 452" заменить цифрами "72 456".
в подпункте 2):
цифры "75 052" заменить цифрами "76 052".

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Ахметова
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 наурыздағы
№ 61-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жуалынского района А. Ахметова
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 61-2 от 17 марта
2020 год
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 58-2 от 30 декабря
2019 года
Бюджет аппарата акима село Бауыржан Момышулы на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ