"Жуалы аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 8-15 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 71-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 4744 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жуалы аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 8-15 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3273 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды Жуалы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Абдыкеримова Чинаркуль Абдыразаковнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Р. Сайлаубаев
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков

О признании утратившим силу решения Жуалынского районного маслихата от 6 декабря 2016 года № 8-15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Жуалынского районного маслихата и его описания"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 сентября 2020 года № 71-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2020 года № 4744
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жуалынского районного маслихата от 6 декабря 2016 года № 8-15 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Жуалынского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3273, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 января 2017 года).
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет - ресурсе данного решения возложить на руководителя аппарата Жуалынского районного маслихата Абдыкеримову Чинаркуль Абдыразаковне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата Р. Сайлаубаев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков