"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 65-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 4571 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуіріндегі № 46-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 30 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16 201 127" сандары "17 875 330" сандарымен ауыстырылсын;
"14 595 117" сандары "16 269 320" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 248 431" сандары "20 850 133" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"82 791" сандары "424 820" сандарымен ауыстырылсын;
"111 342" сандары "453 371" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-130 095" сандары "-3 399 623" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"130 095" сандары "3 399 623" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 65-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2020 года № 4571
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 46-2 от 16 апреля 2020 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4469, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 201 127" заменить цифрами "17 875 330";
цифры "14 595 117" заменить цифрами "16 269 320";
в подпункте 2):
цифры "16 248 431" заменить цифрами "20 850 133";
в подпункте 3):
цифры "82 791" заменить цифрами "424 820";
цифры "111 342" заменить цифрами "453 371";
в подпункте 5):
цифры "-130 095" заменить цифрами "-3 399 623";
в подпункте 6):
цифры "130 095" заменить цифрами "3 399 623";

"111 342" сандары "3 380 870" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік – экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрайымы А. Калкабаева
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 61-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

цифры "111 342" заменить цифрами "3 380 870";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Меркенского районного маслихата А. Калкабаева
Секретарь Меркенского
районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2019 года № 61-3
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

191228
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
507574
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
507574
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1797442
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22021
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
227900
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19088
023
Әдістемелік жұмыс
46533
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
48634
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
477868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
955398
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2709827
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1495177
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1495177
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25776
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
23959
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1067301
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
829230
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
76704
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68172
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

191228
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
507574
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
507574
464
Отдел образования района (города областного значения)
1797442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22021
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
227900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19088
023
Методическая работа
46533
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
48634
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
477868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
955398
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2709827
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1495177
005
Государственная адресная социальная помощь
1495177
464
Отдел образования района (города областного значения)
25776
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
23959
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1067301
002
Программа занятости
829230
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
76704
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68172
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)