"Талас аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қазандағы №8-13 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 80-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 4762 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабы, 5–тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Талас ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қазандағы № 8-13 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3203 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылдың 04 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Талас ауданы мәслихаты аппараты заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімның орындалуын бақылау Талас ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Сабыргали Абдрахимбаевич Рысбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Г. Картабаев
Талас аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев

О признании утратившим силу решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 октября 2016 года № 8-13 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Таласского районного маслихата и его описания"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 9 октября 2020 года № 80-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2020 года № 4762
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Таласского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 октября 2016 года № 8-13 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Таласского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3203, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 04 ноября 2016 года).
2. Аппарату маслихата Таласского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Таласского района Рысбаева Сабыргали Абдрахимбаевича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Г. Картабаев
Секретарь маслихата Таласского района А. Тулебаев