Шу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 68-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 4690 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жыл 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) "Әлеуметтік көмек беру туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 25-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі;
2) "Шу аудандық мәслихаты аппаратының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3211 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, қоғамдық тәртәпті сақтау, әкімшілік-аумақтық құрылымды жетілдіру жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шу ауданының
мәслихатының сессия төрағасы Д. Ахметов
Шу ауданының
мәслихат хатшысы Е. Умралиев

О признании утратившим силу некоторых решений Шуского районного маслихата
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2020 года № 68-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2020 года № 4690
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и сомоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения:
1) Решение Шуского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 25-4 "О предоставлении социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативноых правовых актов за № 3771, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде 18 апреля 2018 года);
2) Решение Шуского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5-4 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарата Шуского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3211, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в электронном виде от 25 ноября 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию социальной - культурной сферы, здравоохранения, образования, развития связи с общественными и молодежными организациями, соблюдения общественного правопорядка и развития административно-территориального устройства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Шуского районного маслихата Д. Ахметов
Секретарь Шуского
районного маслихата Е. Умралиев