Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 1342/7 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1723/39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 5903 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 1342/7 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тізілімінде № 3986 тiркелген, 2016 жылғы 26 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2016 жылғы 21 қазандағы № 42 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Есмаганбетов
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова

О признании утратившим силу решения Шахтинского городского маслихата от 28 сентября 2016 года № 1342/7 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата" и его описание"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 июня 2020 года № 1723/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июня 2020 года № 5903
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата от 28 сентября 2016 года № 1342/7 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3986, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 26 октября 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" от 21 октября 2016 года № 42).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Есмаганбетов
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова