Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 64/683 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 5879 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 3/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 25.02.2021 № 3/37 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Черепанов
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Цай

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15 июня 2020 года № 64/683. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2020 года № 5879. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 3/37
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25.02.2021 № 3/37 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Черепанов
Секретарь Абайского районного маслихата Б. Цай