Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 6066 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округінің әкімінің 28.01.2021 № 1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 11940 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарқаралы ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қайнарбұлақ ауылдық округі Аппаз ауылының аумағында ірі қара малдарының арасынан құтыру ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс- шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім Ж. Тилемисов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 2 ноября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 ноября 2020 года № 6066. Утратило силу решением акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 28 января 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 28.01.2021 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 7-1/587 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за № 11940), аким Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенство среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории села Аппаз Кайнарбулакского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Ж. Тилемисов