Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімінің 2020 жылғы 17 тамыздағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 6014 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Құланөтпес ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Құстар арасынан сальмонеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Құланөтпес ауылы әкімінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 2 "Құланөтпес ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5861 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 маусымдағы № 23 (5670) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 16 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Алькенов

О снятии ограничительных мероприятий с территории села Куланотпес
Решение акима села Куланотпес Нуринского района Карагандинской области от 17 августа 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 августа 2020 года № 6014
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Куланотпес РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации сальмонеллеза среди птиц снять ограничительные мероприятия с территории села Куланотпес.
2. Признать утратившим силу решение акима села Куланотпес от 2 июня 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Куланотпес" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5861, опубликовано в районной газете "Нұра" от 6 июня 2020 года № 23 (5670), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 июня 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Алькенов