Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 100 "Осакаров аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 884 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 тамызда № 6012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңдарына сәйкес, Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қыркүйектегі 7 сессиясының № 100 "Осакаров аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3968 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазандағы "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 8 қазандағы № 40 (7524) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Бекова
Осакаров аудандық мәслихатының хатшысы К. Саккулаков

О признании утратившим силу решения Осакаровского районного маслихата от 7 сентября 2016 года № 100 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Осакаровского районного маслихата" и его описание"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 августа 2020 года № 884. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 августа 2020 года № 6012
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 7 сессии Осакаровского районного маслихата от 7 сентября 2016 года № 100 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Осакаровского районного маслихата" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968, опубликовано в информационно–правовой системе "Әділет" от 13 октября 2016 года, районной газете "Сельский труженик" от 8 октября 2016 года № 40 (7524)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Бекова
Секретарь Осакаровского районного маслихата К. Саккулаков