Шет аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/365 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 5924 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шет аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы XXI сессиясының "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 21/180 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4762 тіркелген, 2018 жылдың 24 мамырында "Шет Шұғыласы" № 22 (10694) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 23 мамырда жарияланған) шешімі;
2) Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы XXIV сессиясының "Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы ХХІ сессиясының "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 21/180 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 24/208 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4985 тіркелген, 2018 жылдың 25 қазанында "Шет Шұғыласы" № 44 (10 716) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 29 қазанда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы Г. Тусупова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Тулеукулов

О признании утратившими силу некоторых решений Шетского районного маслихата
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2020 года № 5924
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Шетского районного маслихата:
1) решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 мая 2018 года № 21/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4762, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 24 мая 2018 года № 22 (10694), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2018 года);
2) решение ХХІV сессии Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 24/208 "О внесении изменения в решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 5 мая 2018 года № 21/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4985, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 25 октября 2018 года № 44 (10716), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Тусупова
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов