Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 71/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 6110 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 71-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес заңды тұлғаларға жария сервитуты белгіленсін.
2. "Шет ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Шет ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын;
3) осы қаулының қосымшасында көрсетілген заңды тұлғалармен жария сервитуты туралы шарттар жасасу.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шет ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданы әкімі М. Мухтаров
Шет ауданы әкімі
2020 жылғы 25
қарашасы
№ 71/01
қаулысына
қосымша
Жария сервитутты алушы
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы көлемі, га
Жария сервитутының мерзімі
Нысаналы мақсаты
1
"ТАУКЕН ТАС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шет ауданының Ақшатау кенті мен Кеншоқы ауылдық округінің жерлері
5300,0
2025 жылдың 8 ақпанына дейін
Пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары
2
"QAZIRON" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шет ауданының Шет ауылдық округі мен Шет ауылдық округінің Үңірек ауылы жерлері

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 25 ноября 2020 года № 71/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 ноября 2020 года № 6110
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут юридическим лицам согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Шетского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Шетского района после его официального опубликования;
3) заключение договоров о публичном сервитуте с юридическими лицами, указанные в приложении к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шетского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров
Приложение к
постановлению
Аким Шетского района
от 25 ноября 2020 года
№ 71/01
Получатель публичного сервитута
Месторасположение земельного участка
Площадь, га
Срок публичного сервитута
Целевое использование
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТАУКЕН ТАС"
Земли поселка Акшатау и Кеншокинского сельского округа Шетского района
5300,00
до 8 февраля 2025 года
Проведение операций по разведке полезных ископаемых
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "QAZIRON"
Земли Шетского сельского округа и села Унирек Шетского сельского округа Шетского района

1363,23
2026 жылдың 1 маусымына дейін
Пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары
3
"MININGMETALL" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шет ауданының Өспен ауылдық округі, Өспен ауылдық округінің Өспен және Айыржал ауылдары жерлері
1821,5
2026 жылдың 1 маусымына дейін
Пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары

1363,23
до 1 июня 2026 года
Проведение операций по разведке полезных ископаемых
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "MININGMETALL"
Земли Успенского сельского округа, села Успен и села Айгыржал Успенского сельского округа Шетского района
1821,50
до 1 июня 2026 года
Проведение операций по разведке полезных ископаемых