"2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 362 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 495 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 7772 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7102 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округі бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2473 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53162 мың теңге;
2) шығындар – 55647 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 мың теңге.".
2-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 418 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 362 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 октября 2020 года № 495. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 ноября 2020 года № 7772
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 362 "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7102, опубликовано от 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2473 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53162 тысяч тенге;
2) затраты – 55647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 418 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXV сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Қ. МАМБЕТЖАН
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қазаны
№ 495 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 362 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXV сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Исполняющий обязанности Секретаря маслихата Қ. МАМБЕТЖАН
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 28 октября 2020 года № 495
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №362
Бюджет на 2020 год сельского округа Кумжиек
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование