"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 51 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 172 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 7843 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 51 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4913 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 наурызда "Тұран-Қазалы" газетінде және 2015 жылғы 30 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау комиссиясымен
30 қазан 2020 жыл
Қазалы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 3 желтоқсаны № 172
қаулысына қосымша
Қазалы ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года № 51 "Об определении мест для размешения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 3 декабря 2020 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 декабря 2020 года № 7843
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года № 51 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4913, опубликовано 18 марта 2015 года в газете "Тұран-Қазалы" и 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Казалинской районной избирательной комиссией
30 октября 2020 года
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от 3 декабря 2020 года № 172
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района

2015 жылғы "4" наурыздағы № 51
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Әйтеке би кентi
Әйтеке би көшесi №50 мекен-жайында орналасқан Әйтеке би кенті әкімі аппаратының "Кенттiк клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Әйтеке би кенті
Әйтеке би көшесіндегі темір жол вокзалы алаңында (оңтүстік жағында)
3
Әйтеке би кенті
Жанқожа Нұрмұхаммедұлы көшесі №126 А мекен-жайында орналасқан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Қазалы аудандық бөлімі ғимаратының алдында
4
Әйтеке би кенті
Қашақбай Пірімов көшесіндегі "Жеңіс" саябағының алдында
5
Әйтеке би кенті
Жанқожа Нұрмұхамедұлы және Қашақбай Пірімов көшелерінің қиылысында
6
Әйтеке би кенті
Әйтеке би және Қашақбай Пірімов көшелерінің қиылысында
7
Қазалы қаласы
Үрмаш Түктiбаев көшесi №43 А мекен-жайында орналасқан Қазалы қаласы әкімі аппаратының "Қалалық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
8
Қазалы қаласы
Жалаңтөс батыр көшесіндегі Ардагерлер алаңының жанында
9
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы
Аманкелдi көшесi №21 мекен-жайында орналасқан Майлыбас ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақсуат ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
10
Майлыбас ауылдық округiнiң Байғожа ауылы

от "4" марта 2015 года № 51
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Поселковый клуб" аппарата акима поселка Айтеке би, расположенного по адресу: улица Айтеке би №50
2
Поселок Айтеке би
На площади железнодорожного вокзала по улице Айтеке би (южная сторона)
3
Поселок Айтеке би
Перед зданием Казалинский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества "государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области, расположенного по адресу: улица Жанкожа Нурмухаммедулы №126 А
4
Поселок Айтеке би
Перед парком "Женис" по улице Кашакбая Пиримова
5
Поселок Айтеке би
На пересечении улиц Жанкожа Нурмухамедулы и Кашакбая Пиримова
6
Поселок Айтеке би
На пересечении улиц Айтеке би и Кашакбая Пиримова
7
Город Казалинск
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дом культуры" аппарата акима города Казалинск, расположенного по адресу: улица Урмаша Туктибаева №43 А
8
Город Казалинск
Возле площади Ветеранов по улице Жалантос батыра
9
Село Аксуат сельского округа Майлыбас
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Аксуат" аппарата акима сельского округа Майлыбас, расположенного по адресу: улица Амангельды №21
10
Село Байкожа сельского округа Майлыбас

Жалғасбек Байділдаев көшесі №64 мекен-жайында орналасқан "Қазалы ауданының білім бөлімінің №258 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Майлыбас ауылдық округiнiң Майлыбас ауылы
Майлыбас көшесі №8 мекен-жайында орналасқан "Қазалы ауданының білім бөлімінің "Майлыбас" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
12
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы
Қорқыт Ата көшесi №23 мекен-жайында орналасқан Өркендеу ауылдық округі әкімі аппаратының "Өркендеу ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
13
Сарыкөл ауылдық округiнiң Абай ауылы
Зейнулла Шыраев көшесi №4 мекен-жайында орналасқан Сарыкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Абай ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
14
Арықбалық ауылдық округiнiң Жанқожа батыр ауылы
Әйтеке би көшесi №33 мекен-жайында орналасқан Арықбалық ауылдық округі әкімі аппаратының "Жанқожа батыр ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
15
Аранды ауылдық округiнiң Қожабақы ауылы
Темірбай Емешұлы көшесi №28 мекен-жайында орналасқан Аранды ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожабақы ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
16
Аранды ауылдық округiнiң Аранды ауылы
Өтжан Нұрымбетұлы көшесi бойындағы медициналық пункттің алдында
17
Майдакөл ауылдық округiнiң Бекарыстан би ауылы
Е.Тiлеубаев көшесi №19 мекен-жайында орналасқан Майдакөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
18
Бозкөл ауылдық округiнiң Бозкөл ауылы
Қожали Өтепбергенов көшесi бойындағы аялдама жанында
19
Қарашеңгел ауылдық округiнiң Жалаңтөс батыр ауылы
Әбнағи Ыбыраев көшесi №18 мекен-жайында орналасқан "Жалаңтөс батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
20
Алға ауылдық округiнiң Түктiбаев ауылы
Байжігіт Әбдіразақов көшесі №49 мекен-жайында орналасқан Алға ауылдық округі әкімі аппаратының "Үрмәш Түктібаев ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Көларық ауылдық округiнiң Ақтан батыр ауылы
Ақтан Батыр көшесi №3 мекен-жайында орналасқан Көларық ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақтан батыр ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
22
Басықара ауылдық округiнiң Басықара ауылы
Кәдірбай Есенов көшесi бойындағы сауда дүкені ғимаратының жанында
23
Құмжиек ауылдық округiнiң Қ.Пiрiмов ауылы
Ғани Мұратбаев көшесi №37 А мекен-жайында орналасқан Құмжиек ауылдық округі әкімі аппаратының "Қ.Пірімов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
24
Қызылқұм ауылдық округiнiң Кәукей ауылы
Ғ.Мұратбаев көшесi №14 мекен-жайында орналасқан Қызылқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Кәукей ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
25
Қызылқұм ауылдық округiнiң Ажар ауылы

Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №258 отдела образования Казалинского района", расположенного по адресу: улица Жалгасбека Байдилдаева №64
11
Село Майлыбас сельского округа Майлыбас
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Майлыбас" отдела образования Казалинского района", расположенного по адресу: улица Майлыбас №8
12
Село Жанкент сельского округа Оркендеу
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Оркендеу" аппарата акима сельского округа Оркендеу, расположенного по адресу: улица Коркыт Ата №23
13
Село Абай сельского округа Сарыколь
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Абай" аппарата акима сельского округа Сарыколь, расположенного по адресу: улица Зейнулла Шыраева №4
14
Село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Жанкожа батыра" аппарата акима сельского округа Арыкбалык, расположенного по адресу: улица Айтеке би №33
15
Село Кожабакы сельского округа Аранды
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Кожабакы" аппарата акима сельского округа Аранды, расположенного по адресу улица Темирбая Емешулы №28
16
Село Аранды сельского округа Аранды
Перед медицинским пунктом по улице Утжана Нурымбетулы
17
Село Бекарыстан би сельского округа Майдаколь
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Бекарыстан би" аппарата акима сельского округа Майдаколь, расположенного по адресу: улица Е. Тлеубаева №19
18
Село Бозколь сельского округа Бозколь
Возле остановки по улице Кожали Утепбергенова
19
Село Жалантос батыр сельского округа Карашенгель
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Жалантос батыр", расположенного по адресу улица Абнаги Ибраева №18
20
Село Туктибаев сельского округа Алга
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Урмаш Туктибаева" аппарата акима сельского округа Алга, расположенного по адресу: улица Байжигита Абдразакова №49
21
Село Актан батыр сельского округа Коларык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Актан батыра" аппарата акима сельского округа Коларык, расположенного по адресу: улица Актан батыра №3
22
Село Басыкара сельского округа Басыкара
Возле здания торгового магазина по улице Кадирбая Есенова
23
Село К.Примов сельского округа Кумжиек
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб К.Примова" аппарата акима сельского округа Кумжиек, расположенного по адресу: улица Гани Муратбаева №37 А
24
Село Каукей сельского округа Кызылкум
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Какукей" аппарата акима сельского округа Кызылкум, расположенного по адресу: улица Г.Муратбаева №14
25
Село Ажар сельского округа Кызылкум

Ажар көшесі №14 мекен-жайында орналасқан "Қазалы ауданының білім бөлімінің №146 негiзгi мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
26
Ғани Мұратбаев ауылдық округiнiң Мұратбаев ауылы
Ғ.Мұратбаев көшесi №7 мекен-жайында орналасқан Ғани Мұратбаев ауылдық округі әкімі аппаратының "Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
27
Ақжона ауылдық округiнiң Майдакөл ауылы
Орталық көшесi №29 мекен-жайында орналасқан Ақжона ауылдық округі әкімі аппаратының "Майдакөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
28
Бiрлiк ауылдық округiнiң Бiрлiк ауылы
Тәуелсiздiк көшесi №45 мекен-жайында орналасқан Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының "Бірлік ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
29
Шәкен ауылдық округiнiң Шәкен ауылы
Шәкен көшесі нөмірсіз мекен-жайында орналасқан Шәкен ауылдық округі әкімі аппаратының "Шәкен ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
30
Сарбұлақ ауылдық округiнiң Сарбұлақ ауылы
Сарбұлақ көшесі №61 мекен-жайында орналасқан Сарбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының "Сарбұлақ ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
31
Тасарық ауылдық округiнiң Тасарық ауылы
Тасарық көшесі №32 мекен-жайында орналасқан Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Тасарық ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
32
Тасарық ауылдық округiнiң Лақалы ауылы
Лақалы көшесі №51 мекен-жайында орналасқан Тасарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Лақалы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында

Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №146 отдела образования Казалинского района", расположенного по адресу: улица Ажар №14
26
Село Муратбаев сельского округа Гани Муратбаев
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский Дом культуры Г. Муратбаева" аппарата акима сельского округа Г.Муратбаев, расположенного по адресу: улица Г. Муратбаева №7
27
Село Майдаколь сельского округа Акжона
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Майдаколь" аппарата акима сельского округа Акжона, расположенного по адресу: улица Орталык №29
28
Село Бирлик сельского округа Бирлик
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Бирлик" аппарата акима сельского округа Бирлик, расположенного по адресу: улица Тәуелсіздік №45
29
Село Шакен сельского округа Шакен
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Шакен" аппарата акима сельского округа Шакен, расположенного по адресу: улица Шакена без номера
30
Село Сарбулак сельского округа Сарбулак
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Сарбулак" аппарата акима сельского округа Сарбулак, расположенного по адресу: улица Сарбулак №61
31
Село Тасарык сельского округа Тасарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "сельский клуб Тасарык" аппарата акима сельского округа Тасарык, расположенного по адресу: улица Тасарык №32
32
Село Лахалы сельского округа Тасарык
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Лахалы" аппарата акима сельского округа Тасарык, расположенного по адресу: улица Лахалы №51