“Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы №37-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 52-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 7268 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 5-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 14.04.2021 № 5-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 37-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6711 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларының 5-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының
52-сессиясының төрағасы, Жалағаш
аудандық мәслихатының хатшысы
М. Еспанов

О внесении изменения в решение Жалагашского районного маслихата от 22 февраля 2019 года №37-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 4 марта 2020 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 марта 2020 года № 7268. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 апреля 2021 года № 5-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.04.2021 № 5-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 22 февраля 2019 года № 37-3 “Об утверждении Правил оказания жилищной помощи” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6711, опубликовано 15 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 5 Правил оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 52 сессии Жалагашского
районного маслихата, Секретарь
Жалагашского районного маслихата
М. Еспанов