"Жаңақорған ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 64 қаулысы және Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 380 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 127 қаулысы және Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 613 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 8036 болып тіркелді

О внесении изменений в совместное постановление акимата Жанакорганского района от 29 ноября 2019 года № 64 и решение Жанакорганского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 380 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Жанакорганского района"
Совместное постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 127 и решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 613. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2021 года № 8036

"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Жаңақорған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 64 қаулысы және Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 380 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7003 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасындағы реттік нөмірлері он екінші және жиырма үшінші жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
12
Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылы

В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Жанакорганского района от 29 ноября 2019 года № 64 и решение Жанакорганского районного маслихата от 29 ноября 2019 года № 380 "Об изменении границ (черты) населенных пунктов Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7003, опубликовано 9 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в приложении к указанному совместному постановлению и решению строки с порядковыми номерами двенадцатый и двадцать третий изложить в новой редакции:
12
село Тугискен сельского округа Аккорган