Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 988 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7238 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 50 ұсынысына сәйкес Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кентінің М. Көкенов көшесіндегі № 158, 160, 164 тұрғын үйлер ауласына иттер арасында жануарлардың құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған кент әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Е. Сейлов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 5 февраля 2020 года № 988. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 февраля 2020 года № 7238
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 января 2020 года № 50 аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бешенства животных среди собак во дворах жилых домов № 158, 160, 164 по улице М. Кокенова поселка Жанакорган Жанакорганского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима поселка Жанакорган
Е. Сейлов