"Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 18 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 283 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 7949 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 18 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6680 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 ақпанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Т. Дуйсебаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 8 февраля 2019 года № 18 "Об определении единого организатора для заказчиков"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 22 декабря 2020 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2020 года № 7949
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 8 февраля 2019 года № 18 "Об определении единого организатора для заказчиков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6680, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 февраля 2019 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Т. Дуйсебаев