"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 15/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 54/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 7500 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 57/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 30.07.2020 № 57/10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 15/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6045 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 9 мамыр – Жеңіс күніне орай:
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет және 1941-1945 жылдарындағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай 500 000 теңге, қосымша 500 000 теңге мөлшерінде біржолғы төлем;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы К. Шәукебаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесімен

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 7 ноября 2017 года №15/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 мая 2020 года № 54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 июня 2020 года № 7500. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 30 июля 2020 года № 57/10
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 30.07.2020 № 57/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 7 ноября 2017 года № 15/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6045, опубликовано 7 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) ко Дню Победы - 9 мая:
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – раз в год в размере 40 месячных расчетных показателей и единовременная выплата к 75 летию Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов в размере 500 000 тенге, дополнительно 500 000 теңге;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата К. Шәукебаев
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Б. Сыздық
"СОГЛАСОВАНО"
государственным
учреждением "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"