Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 6 "Карантин және шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 16 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 ақпанда № 4131 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2020 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 31 қаңтардағы №01-19/94 ұсынысының негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 6 "Карантин және шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4123 болып тіркелген, 2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Карантин белгілеу туралы";
1 тармақта:
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының тұрғыны Ө. Шәмбіловтың № 59 өндірістік базасы;";
келесідей мазмұндағы 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Түпқараған ауданы Қызылөзен ауылы "Сұршоқы" қыстағындағы Ө.Тоғаевтың қора-жайы;
6) Түпқараған ауданы Форт-Шевченко қаласы "Қошанай" қыстағындағы Қ. Тлеповтың қора-жайы;
7) Түпқараған ауданы Қызылөзен ауылы "Қаңға" қыстағындағы А.Таласбаеваның қора-жайы;
8) Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылы "Ұзынқұдық" қыстағындағы Қ. Мәдиевтің "Азамат" шаруа қожалығы;
9) Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылы "Кезқора" қыстағындағы Н. Араловтың қора-жайы;
10) Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылы "Ұзынқұдық" қыстағындағы Қ. Қосжановтың қора-жайы;
11) Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының тұрғыны Е. Алиевтің № 100 өндірістік базасы.";
2 тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 27 января 2020 года № 6 "Об установлении карантина и ограничительных мероприятий"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 февраля 2020 года № 4131. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 22 апреля 2020 года № 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 22.04.2020 № 68(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления руководителя государственного учреждения "Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 января 2020 года № 01-19/94, акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 27 января 2020 года № 6 "Об установлении карантина и ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4123, опубликовано 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении карантина";
в пункте 1:
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) производственная база № 59 жителя села Акшукур Тупкараганского района Шамбилова У;";
дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11) следующего содержания:
5) подворье О. Тогаева в зимовке "Суршокы" села Кызылозен Тупкараганского района;
6) подворье К. Тлепова в зимовке "Кошанай" города Форт-Шевченко Тупкараганского района;
7) подворье А. Таласбаевой в зимовке "Канга" села Кызылозен Тупкараганского района;
8) крестьянское хозяйство "Азамат" К. Мадиева в зимовке "Узынкудык" села Акшукур Тупкараганского района;
9) подворье Н. Аралова в зимовке "Кезкора" села Акшукур Тупкараганского района;
10) подворье К. Косжанова в зимовке "Узынкудык" села Акшукур Тупкараганского района;
11) производственная база № 100 жителя села Акшукур Тупкараганского района Е. Алиева.";
пункт 2 исключить.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ш. Хамиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

3. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Мангистауской области" (Хамиев Ш.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Качакова Б.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов