Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 мамырдағы № 25/391 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/311 "Маңғыстау облысы бойынша Тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі" туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 33/415 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 4144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 10-11-1598 ақпараттық хатының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/311 "Маңғыстау облысы бойынша Тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 мамырдағы № 25/391 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2747 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 шілдедегі №121-122/8848 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 21 мая 2015 года № 25/391 "О внесении изменений и дополнений в решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/311 "Об положении Ревизионной комиссии по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2020 года № 33/415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 марта 2020 года № 4144
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауский области от 20 сентября 2019 года № 10-11-1598 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 21 мая 2015 года № 25/391 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/311 "О Положении о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, опубликовано 11 июля 2015 года в газете "Огни Мангистау" №120 (11554).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистаукого областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев