Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 39/458 "2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 41/476 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4151 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 39/458 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4095 болып тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 382 992 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 100 571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48 412 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 224 105 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 009 904 мың теңге;
2) шығындар – 22 802 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 651 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79 530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 879 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 600 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 600 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 84 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 815 мың теңге;
қарыздар түсімі – 79 530 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 879 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 164 мың теңге.";
2 тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 49,6 пайыз;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) әлеуметтік салық – 49,7 пайыз.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 307 131 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 39/458 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18 марта 2020 года № 41/476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 марта 2020 года № 4151
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 39/458 "О городском бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4095, опубликовано 9 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 24 382 992 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 100 571 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 48 412 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 224 105 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 009 904 тысячи тенге;
2)затраты – 22 802 156 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 65 651 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79 530 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 879 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 600 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 600 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - 84 815 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 815 тысяч тенге;
поступление займов – 79 530 тысяч тенге;
погашение займов – 13 879 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 164 тысячи тенге.";
в пункте 2:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 49,6 процентов;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) социальный налог – 49,7 процентов.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из городского бюджета на 2020 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 1 307 131 тысяча тенге, в том числе:

Теңге ауылы – 397 580 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 260 326 мың теңге;
Рахат ауылы – 649 225 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 65 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).

села Тенге – 397 580 тысяч тенге;
села Кызылсай – 260 326 тысяч тенге;
села Рахат – 649 225 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 65 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально – экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Мусаев
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы С. Мыңбай
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2020 жылғы 18 наурыздағы

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Мусаев
Секретарь Жанаозенского городского маслихата С. Мыңбай
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 18 марта 2020 года

32 448
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
928
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 393 726
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
73 771
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
355 821
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
355 821
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 097
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 097
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 412 505
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 352 709
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 128
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
912 581
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
437 706
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 536
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
628 056
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 497
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
967
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28 121
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкесмұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
176 023
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53 734
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 796
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 796
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық бөлімі
55 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
55 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 651 678
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
481 353
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

32 448
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
928
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 393 726
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73 771
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
355 821
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
355 821
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 097
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 097
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 412 505
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 352 709
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 128
002
Программа занятости
912 581
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 360
005
Государственная адресная социальная помощь
437 706
006
Оказание жилищной помощи
4 536
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
628 056
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 497
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
967
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 121
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
176 023
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53 734
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 796
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 796
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
55 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
55 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 651 678
467
Отдел строительства района (города областного значения)
481 353
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда