Карантин белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 389 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 4192 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 438 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 05.06.2020 № 438 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 01-19/59 ұсынысының негізінде Бейнеу ауылы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түйелердің арасында шешек ауруының пайда болуына байланысты Бейнеу ауылының тұрғыны Қ. Баймұңаловтың жеке ауласына карантин белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Бейнеу ауылы әкімінің орынбасары (С. Көкшеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл әкімінің орынбасары С. Көкшеевке жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауылы әкімінің міндетін атқарушы Р. Тайшыбаев

Об установлении карантина
Решение акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 15 апреля 2020 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 апреля 2020 года № 4192. Утратило силу решением акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 5 июня 2020 года № 438
Сноска. Утратило силу решением акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 05.06.2020 № 438(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", а также на основании представления руководителя государственного учреждения "Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 30 марта 2020 года № 01-19/59, исполняющий обязанности акима села Бейнеу РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни оспа среди верблюдов установить карантин на личном подворье жителя села Бейнеу Баймуналова К.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Заместителю акима села Бейнеу (Кокшеев С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Кокшеева С.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима села Бейнеу Р. Тайшыбаев