Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 82 "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Қарақия ауданының ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарының, Қарақия ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 119 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 4243 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 13 сәуірдегі №05-10-795 ақпараттық хатының негізінде, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 82 "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Қарақия ауданының ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарының, Қарақия ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3347 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Н.Танбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Танбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі Қ.Беков

О признании утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 24 марта 2017 года № 82 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Каракиянского района", аппаратов акимов сел, сельских округов Каракиянского района, исполнительных органов, финансируемых из бюджета Каракиянского района и его описание"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18 июня 2020 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2020 года № 4243
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 13 апреля 2020 года №05-10-795, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 24 марта 2017 года № 82 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Каракиянского района", аппаратов акимов сел, сельских округов Каракиянского района, исполнительных органов, финансируемых из бюджета Каракиянского района и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3347, опубликовано 5 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" (Н.Танбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Танбаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К.Беков