Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылы әкімінің 2020 жылғы 23 шілдедегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 шілдеде № 9340 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылы әкімінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылы әкімінің 09.12.2020 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 01-20/185 ұсынысы негізінде Арқалық қаласы Екідің ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Екідің ауылында орналасқан "Азамат-А" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтырақ ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің Қостанай облысы тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазакстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу үшін қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Екідің ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екідің ауылының әкімі Д. Бейсенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Екидин города Аркалыка Костанайской области от 23 июля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июля 2020 года № 9340. Утратило силу решением акима села Екидин города Аркалыка Костанайской области от 9 декабря 2020 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима села Екидин города Аркалыка Костанайской области от 09.12.2020 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 февраля 2020 года № 01-20/185 аким села Екидин города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Азамат-А", расположенного в селе Екидин города Аркалыка, в связи с возникновением болезни бешенства крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать республиканскому государственному учреждению "Департамент контроля качества и безопасности товаров и услуг Костанайской области Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Екидин" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Екидин Д. Бейсенов