Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылы әкімінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 9622 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 01-20/1072 ұсынысы негізінде Арқалық қаласы Екідің ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Екідің ауылында орналасқан "Азамат-А" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал құтырығы ауруы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Екідің ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 23 шілдедегі № 2 шешімінің (2020 жылғы 28 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9340 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Екідің ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екідің ауылының әкімі Д. Бейсенов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Екидин города Аркалыка Костанайской области от 9 декабря 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2020 года № 9622
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 сентября 2020 года № 01-20/1072 аким села Екидин города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Азамат-А", расположенного в селе Екидин города Аркалыка, по болезни бешенства крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Екидин "Об установлении ограничительных мероприятий" от 23 июля 2020 года № 2 (опубликовано 28 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9340).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Екидин" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Екидин Д. Бейсенов