Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 мамырда № 9169 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 01-20/39 ұсынысы негізінде Свердловка ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Свердловка ауылында орналасқан Баимбаев Булат Жандаровичтің шаруа қожалығы аумағындағы ірі қара мал құтыруы бойынша шектеу іс – шаралары тоқтатылсын.
2. Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің 2019 жылғы 18 ақпандағы № 1 "Шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" шешімінің (2019 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8269 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің ресми интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А. Балгужин

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области от 6 мая 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2020 года № 9169
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора государственного учреждения "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 22 апреля 2019 года № 01-20/39, аким села Свердловка РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бешенству крупного рогатого скота на территории подсобного хозяйства Баимбаева Булата Жандаровича, расположенного в селе Свердловка Алтынсаринского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима села Свердловка Алтынсаринского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 18 февраля 2019 года № 1 (опубликовано 28 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8269).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Свердловка Алтынсаринского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села А. Балгужин