Мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 361 "Әулиекөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 405 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 9296 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8866 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 636 551,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 086 331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 107,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 904,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 507 209,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 696 066,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254 261,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 308 372,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 53 630,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 367 407,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 25 июня 2020 года № 405. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июня 2020 года № 9296. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8866) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 636 551,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 086 331,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 27 107,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 904,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 507 209,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 696 066,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254 261,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 308 372,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 630,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 367 407,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 367 407,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың
2020 жылғы 25 маусымдағы
№ 405 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 367 407,6 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата Ю. Волков
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 25 июня 2020 года
№ 405
Приложение 1
к решению маслихата

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53630,8
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
53630,8
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 367407,6
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
367407,6

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53630,8
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
53630,8
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 367407,6
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
367407,6