Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қазандағы № 196 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 9500 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Денисов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Б. Нургалиев
Әкімдіктің
қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Денисов ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 23 шілдедегі № 177 қаулысы (2014 жылғы 18 қыркүйекте "Наше время" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5047 болып тіркелген).
2. Денисов ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 23 шілдедегі № 178 қаулысы (2014 жылғы 18 қыркүйекте "Наше время" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5048 болып тіркелген).
3. Денисов ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 23 шілдедегі № 179 қаулысы (2014 жылғы 18 қыркүйекте "Наше время" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5049 болып тіркелген).
4. Денисов ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік жалға берілетін үйде коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 23 шілдедегі № 180 қаулысы (2014 жылғы 18 қыркүйекте "Наше время" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5050 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 13 октября 2020 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 октября 2020 года № 9500
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Денисовского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Б. Нургалиев
Приложение
к постановлению
акимата
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1. Постановление акимата Денисовского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 23 июля 2014 года № 177 (опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Наше время", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5047).
2. Постановление акимата Денисовского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 23 июля 2014 года № 178 (опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Наше время", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5048).
3. Постановление акимата Денисовского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 23 июля 2014 года № 179 (опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Наше время", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5049).
4. Постановление акимата Денисовского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 23 июля 2014 года № 180 (опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Наше время", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5050).