Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 9032 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Милісай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 157 (2014 жылғы 24 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4590 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 157 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Милісай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 103 (2017 жылғы 14 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7094 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нысамбаев
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин

О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 13 марта 2020 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2020 года № 9032
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Джангельдинского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Милисай Джангельдинского района Костанайской области" от 28 февраля 2014 года № 157 (опубликовано 24 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4590);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 157 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Милисай Джангельдинского района Костанайской области" от 18 мая 2017 года № 103 (опубликовано 14 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7094).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Нысамбаев
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин