Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 469 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 8921 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 351,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37 192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 90,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 243 069,5 мың теңге;
2) шығындар – 393 498,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 146,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113 146,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 191087,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Лесное ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 674,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 674,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9570,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Тоғызақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 16 января 2020 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 января 2020 года № 8921. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 351,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37 192,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 90,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 243 069,5 тысяч тенге;
2) затраты – 393 498,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 146,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –113 146,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 191087,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Лесное на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 674,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 674,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 9570,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 33 499,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 571,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 152,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 653,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 653,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28665,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Белоглин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 535,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 670,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 89,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 776,8 мың теңге;
2) шығындар – 15 535,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12327,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Бозкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 847,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1516,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 331,8 мың теңге;
2) шығындар – 23 847,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

1) доходы – 33 499,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 918,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 571,0 тысяча тенге;
2) затраты – 36 152,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 653,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 653,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 28665,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 535,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 670,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 89,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 776,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15 535,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12327,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 847,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 516,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 331,8 тысяча тенге;
2) затраты – 23 847,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).

10. 2020 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14824,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Бөрлі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 692,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 746,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 876,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 692,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Бөрлі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15689,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Михайлов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 227,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 829,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 394,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 227,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17284,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Новотроицк ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 998,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 654,5 мың теңге;
2) шығындар – 30 998,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

10. Учесть, что в бюджете Боскольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14824,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 692,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 746,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 692,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Бурлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15689,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 227,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 829,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 17 394,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18227,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17284,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 998,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 654,5 тысячи тенге;
2) затраты – 30 998,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23805,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Победа ауылы 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 104,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 236,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 868,8 мың теңге;
2) шығындар – 19 104,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Победа ауылы бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18075,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Қособа ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 354,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 122,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 197,7 мың теңге;
2) шығындар – 19 354,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13439,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 23805,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Победа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 104,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 236,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 868,8 тысяч тенге;
2) затраты – 19 104,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 18075,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменением, внесенным решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 354,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 122,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 197,7 тысяч тенге;
2) затраты – 19 354,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 13439,0 тысяч тенге
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).

21. Смирнов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 178,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 696,4 мың теңге;
2) шығындар – 25 178,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17554,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 925,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 315,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 610,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 925,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылға арналған Станционный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12276,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Өрнек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 857,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 950,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 857,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 24.12.2020 № 553 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 178,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 453,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 29,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 696,4 тысяч тенге;
2) затраты – 25 178,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17554,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 925,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 315,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 610,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 925,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете Станционного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12276,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 857,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 903,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 12 950,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 857,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24.12.2020 № 553 (вводится в действие с 01.01.2020).

26. 2020 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9911,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

26. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 9911,0 тысяч тенге.
27. Исключен решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Исключен решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).

29. Алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы, сессия төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық
мәслихатының

29. Исключен решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Исключен решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
31. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата, председатель сессии Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
40-қосымша
Қарабалық ауданы Славен ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 40-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
41-қосымша
Қарабалық ауданы Славен ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 41-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
42-қосымша
Қарабалық ауданы Славен ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 42-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
43-қосымша
Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 43-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
44-қосымша
Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 44-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 469 шешіміне
45-қосымша
Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 45-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 06.03.2020 № 475 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Славенского сельского округа Карабалыкского района на 2020 год
Сноска. Приложение 40 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 41
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Славенского сельского округа Карабалыкского района на 2021 год
Сноска. Приложение 41 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 42
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Славенского сельского округа Карабалыкского района на 2022 год
Сноска. Приложение 42 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 43
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2020 год
Сноска. Приложение 43 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 44
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2021 год
Сноска. Приложение 44 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 45
к решению Карабалыкского
районного маслихата
от 16 января 2020 года
№ 469
Бюджет Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2022 год
Сноска. Приложение 45 исключено решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 06.03.2020 № 475 (вводится в действие с 01.01.2020).