Федоров аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 460 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 9370 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 23 (2016 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6349 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 23 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 183 (2017 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7393 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Решетникова
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин

О признании утратившими силу некоторых решений Федоровского районного маслихата
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 августа 2020 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2020 года № 9370
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Федоровского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 29 апреля 2016 года № 23 (опубликовано 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6349);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 29 апреля 2016 года № 23 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 29 ноября 2017 года № 183 (опубликовано 25 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7393).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Решетникова
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин