Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылының Жаңамайдан, Достық, Школьная, Қанаш Қамзин, Гагарин, Абай Құнанбаев көшелерінің аумағына ірі қара малдың бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 тамыздағы № 1-04/05 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 6880 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 1-03/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 25.11.2020 № 1-03/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 2-19/349 ұсынысы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылының Жаңамайдан, Достық, Школьная, Қанаш Қамзин, Гагарин, Абай Құнанбаев көшелерінің аумағына ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі А. Рустемов
Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории улиц Жанамайдан, Достық, Школьная, Қанаш Қамзин, Гагарина, Абай Құнанбаев села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу

Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 3 августа 2020 года № 1-04/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 августа 2020 года № 6880. Утратило силу решением акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 25 ноября 2020 года № 1-03/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 25.11.2020 № 1-03/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 1 июля 2020 года № 2-19/349, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории улиц Жанамайдан, Достық, Школьная, Қанаш Қамзин, Гагарина, Абай Құнанбаев села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа А. Рустемов